Vector Optics – LPVO optika Continental x8 1-8x24i ED fiiberoptiline – SFP – VET-FDR – must – SCOC-45
Vector Opticsi Continental x8 1-8×24 SFP LPVO sihik sobib erinevatele distantsidele pildistamiseks tänu muudetavale suurendusele 1-8x vahemikus ja tegelikule suurendustegurile 8x. See disain sobib eriti hästi dünaamilisemaks laskmiseks, kus kasutaja liigub rohkem. Vahepealne suurendus võimaldab reguleerida suurenduse astet vastavalt leitud kaugusele.
24 mm läbimõõduga objektiiv kasutab FMC-kattega ED-läätsi. See kombinatsioon tagab nähtava valguse kõrge läbilaskvuse, mis on 93%. See omakorda võimaldab kaamerat kasutada ka hämaramates tingimustes, näiteks päikeseloojangu ajal.
Tootja on varustanud sihiku tausta sisse peidetud valgustatud VET-FDR tüüpi sihikumärgisega (SFP). Seda iseloomustavad tuletatud jooned, mis olenevalt suurendusest vastavad antud MIL-väärtusele. See võimaldab sihikut vajadusel vastavalt reguleerida. Kere küljel ja ülaosas asuvate reguleerimistornide lukustusfunktsioon hoiab ära sätete juhusliku muutmise.
Sihikut saab reguleerida umbes 40 MIL vahemikus, ühe klõpsuga väärtusega 1/10 MIL. Lisaks saab okulaari dioptrinurka reguleerida vahemikus -3 kuni +2. Alumiiniumist korpuse läbimõõt on 30 mm, nii et selle jaoks saab kasutada laia valikut turul saadaolevaid sihiku kinnitusi. 6061 T-6 alumiiniumist valmistatud suletud korpus vastab IP67 veekindluse klassi standardile.
Sihiku disain on täidetud lämmastikgaasiga, mis muudab selle läätsed sisemise aurustumise suhtes vastupidavaks. Lisaks talub seade kuni 750 G lööke.
Omadused:
- LPVO suurendusvahemiku vahepealse reguleerimisega
- Suurendusvahemik 1–8x
- 24 mm objektiivi läbimõõt FMC-kattega ED-läätsedega
- Valgustatud sihtimismärk VET-FDR sihikul
- SFP sekundaarsele sihikule integreeritud sihtmärk
- Nähtava valguse läbilaskvus 93%
- Löögikindlus kuni 750 G
- Sihtmärgi valgustuse 11-astmeline reguleerimine
- Vastupidav alumiiniumkorpus IP67-standardile vastava tihendiga
- 30 mm läbimõõduga toru, mis ühildub paljude kinnitustega
- Lämmastikuga täidetud sisemus
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Suurendus | 1–8x |
| Objektiivi läbimõõt | 24 mm |
| Optiline kate | Kalapüügi seirekeskus |
| Vaateväli (100 m kauguselt) | 41–5,1 m |
| Kaugus silmast | 95 mm |
| Pikkus | 290 mm |
| Toru läbimõõt | 30 mm |
| Kliki väärtus | 1/10 000 |
| Vertikaalne reguleerimisvahemik | 40 TUHAT |
| Horisontaalne reguleerimisvahemik | 40 TUHAT |
| Sihtimissihik | VET-FDR SFP |
| Punktvalgustuse reguleerimine | 11 taset |
| Toiteallikas | CR2032 patarei |
| Löögikindlus | kuni 750 g |
| Kaitseklass | IP67 |
| Materjal | Alumiinium 6061 T6 |
| Kaal | 530 g |
| Värv | Must |
Komplekti komponendid:
- Continental LPVO optika
- Riie
- Objektiivi kate
- Kasutusjuhend



















