Vector Optics – LPVO optika Constantine HD 1-10×24 – FFP – VCO-2 MIL – must – SCFF-42
Vector Opticsi Continental HD 1-10×24 FFP LPVO sihik sobib kasutamiseks erinevatel distantsidel tänu muudetavale suurendusele 1-10x ja tegelikule suurendustegurile 10x. See disain sobib eriti hästi dünaamilisemaks laskmiseks, kus kasutaja liigub rohkem. Universaalne suurendus võimaldab reguleerida suurenduse astet vastavalt leitud kaugusele.
24 mm läbimõõduga lääts kasutab LaREE HD klaasist läätsi FMC-kattega. See kombinatsioon iseloomustab kõrge nähtava valguse läbilaskvustegur. See omakorda võimaldab sihikut kasutada ka hämaramates tingimustes, näiteks päikeseloojangu ajal. Sihiku konstruktsioon on täidetud lämmastikgaasiga, tänu millele on läätsed sisemise aurustumise suhtes vastupidavad.
Tootja on varustanud sihiku esiplaanile paigutatud valgustatud VCO-2 MIL tüüpi sihtmärgiga (FFP). Seda iseloomustab sihiku võrk, mis koos suurema suumiga näitab vaadet, mis võimaldab MIL-süsteemis täpset sihtimist. See võimaldab vajadusel sihikut õigesti reguleerida. Juurdepääs reguleerimistornidele asub vastavate mutrite all kere küljel ja ülaosas.
Sihikut saab reguleerida umbes 35 MIL ulatuses ühe klõpsuga 1/10 MIL. Lisaks saab okulaari dioptrinurka reguleerida vahemikus -2,5 kuni +2,5. Alumiiniumist korpuse läbimõõt on 30 mm, nii et selle jaoks saab kasutada laia valikut turul saadaolevaid sihiku kinnitusi. Suletud 6061 T-6 alumiiniumkorpus vastab IP67 veekindluse standardile. Lisaks talub seade kuni 1000 G lööke.
Omadused:
- LPVO sihik laia suurendusvahemikuga reguleerimisega
- Suurendus vahemikus 1–10x
- 24 mm objektiivi läbimõõt LaREE HD klaasist läätsedega
- FMC-kattega läätsed
- Valgustatud sihtmärk VCO-2 MIL sihikul
- FFP esiplaanile põimitud sihtimissihik
- Kõrge nähtava valguse läbilaskvus
- Löögikindlus kuni 1000 G
- Sihtmärgi valgustuse 11-tasemeline reguleerimine
- Vastupidav alumiiniumkorpus IP56-standardile vastava tihendiga
- 30 mm läbimõõduga toru, mis ühildub paljude kinnitustega
- Lämmastikgaasiga täidetud optika sisemus
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Suurendus | 1–10x |
| Objektiivi läbimõõt | 24 mm |
| Optiline kate | Kalapüügi seirekeskus |
| Vaateväli (100 m kauguselt) | 38 kuni 3,8 m |
| Kaugus silmast | 100 mm |
| Pikkus | 251 mm |
| Toru läbimõõt | 30 mm |
| Kliki väärtus | 1/10 000 |
| Vertikaalne reguleerimisvahemik | >35 TUHAT |
| Horisontaalne reguleerimisvahemik | >35 TUHAT |
| Sihtimissihik | VCO-2 MIL FFP |
| Punktvalgustuse reguleerimine | 11 taset |
| Toiteallikas | CR2032 patarei |
| Löögikindlus | kuni 1000 g |
| Kaitseklass | IP67 |
| Materjal | Alumiinium 6061 T6 |
| Kaal | 558 g |
| Värv | Must |
Komplekti komponendid:
- Constantine LPVO optika
- Riie
- Objektiivi kate
- Kasutusjuhend





















