Holosun – Avatud Kollimaator HE407C X3 – 2 MOA Rohetäpp – Päikesepaneel – Must – HE407C-X3-GR
Kollimaator HE407C X3 versioonis, Holosuni X2 loomulik järglane. Võrreldes eelmise versiooniga on ülemine plaat lamendatud ja pikendatud, mis tagab suurema löögikindluse. Lisaks võimaldab integreeritud valgussensor sihiku heledust automaatselt reguleerida. Sihiku elektroonika koos päikesepaneeliga pikendab aku tööiga kuni 100 000 tunnini.
Sihiku korpus on valmistatud 7075-T6 alumiiniumsulamist ning tihendid vastavad IP67 kaitsestandardile. Sihik on varustatud 2 MOA sihikuga, mida kuvab suure jõudlusega LED-emitter. Sihiku asendit läätsel saab vertikaalselt ja horisontaalselt reguleerida +/- 50 MOA vahemikus 1 MOA sammuga klõpsu kohta.
Sihikut toidab hübriidtoiteallikas, mis põhineb päikesepatareil ja CR1632 patareidel. Tõhus energiahaldussüsteem võimaldab ühe patareiga kuni 100 000 töötundi. Punatäppsihiku kinnitus ühildub RMR-i jalajäljega ning ühilduvate Optics Ready alustega kasutamisel säilitab see madala profiili. See tähendab, et see töötab kõige paremini alamkompaktsete tulirelvade ja ühilduvate kabuuridega.
Omadused:
-
- Avatud kollimaator HE407C X3 versioonis RMR jalajäljega
- Sihtimine 2 MOA täpi põhjal
- Sihiku korpus on valmistatud 7075-T6 alumiiniumsulamist
- Lame ülaosa koos objektiivi varjestava pikendusega
- Mitmekihiline lääts
- Suletud konstruktsioon, mis vastab IP67 kaitseklassile
- Valgussensor sihiku heleduse automaatseks reguleerimiseks
- Hübriidaku ja päikesepatareide toiteallikas tööajaga kuni 100 000 tundi
- Shake Awake andur säästab automaatselt akut, kui liikumist ei tuvastata
- CR1632 patarei vahetamine külgmise aluse kaudu ilma kollimaatorit eemaldamata
- Sihiku heleduse käsitsi reguleerimine 10 tasemega, sh 2 NV-režiimi jaoks
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Sihiku täpi värv | Roheline |
| Jalajälg | RMR |
| Sihtmärgid | 2 MOA täpp |
| Sihiku mõõtmed | 23 x 17 mm |
| Heleduse reguleerimine | 10 taset + 2 taset öiseks nägemiseks |
| Vertikaalne reguleerimine | +/- 50 MOA |
| Horisontaalne reguleerimine | +/- 50 MOA |
| Reguleerimine | 1 MOA klõpsu kohta |
| Löögikindlus | kuni 5000 g |
| Töötemperatuuri vahemik | temperatuurivahemikus -30°C kuni 60°C |
| Toiteallikas | CR1632 patarei Päikesepatarei |
| Aku tööiga | kuni 100 000 tundi |
| Kaitsereiting | IP67 |
| Mõõtmed | 45 × 33 × 28 mm |
| Materjal | 7075-T6 alumiiniumisulam |
| Kaal | 44 g |
| Värv | Must |












