Vector Optics – vintpüssi optika Continental x10 1-10×28 – FFP – VET-RAR 2 – must – SCFF-62
Vector Opticsi Continental x10 1-10×28 FFP vintpüssi sihik sobib kasutamiseks erinevatel distantsidel tänu oma muudetavale suurendusele 1-10x ja tegelikule suurendustegurile 10x. See disain sobib eriti hästi dünaamilisemaks laskmiseks, kus kasutaja liigub rohkem. Universaalne suurendus võimaldab reguleerida suurenduse astet vastavalt leitud kaugusele.
28 mm läbimõõduga objektiiv kasutab Schott HD klaasist ED-läätsi FMC-kattega. Sellel kombinatsioonil on kõrge nähtava valguse läbilaskvuskoefitsient, mis on 93%. See omakorda võimaldab töötamist ka hämaramates tingimustes, näiteks päikeseloojangu ajal.
Tootja on varustanud sihiku esiplaanile paigutatud valgustatud VET-RAR 2 tüüpi sihtmärgiga (FFP). Seda iseloomustab sihiku võrk, mis koos suurema suumiga näitab vaadet, mis võimaldab täpset sihtimist MIL-süsteemis. See võimaldab vajadusel sihikut õigesti reguleerida. Juurdepääs reguleerimistornidele asub vastavate mutrite all kere küljel ja ülaosas.
Sihikut saab reguleerida umbes 30 MIL vahemikus, ühe klõpsuga väärtusega 1/10 MIL. Lisaks saab okulaari dioptrinurga reguleerida vahemikus -2 kuni +2. Alumiiniumist korpuse läbimõõt on 34 mm, nii et selle jaoks saab kasutada laia valikut turul saadaolevaid sihiku kinnitusi. 6061 T-6 alumiiniumist valmistatud suletud korpus vastab IP67 veekindluse klassi standardile.
Sihiku disain on täidetud lämmastikgaasiga, mis muudab selle läätsed sisemise aurustumise suhtes vastupidavaks. Lisaks talub seade kuni 1000 G lööke.
Omadused:
- Vintpüssi sihik laia suurendusvahemikuga reguleerimisega
- Suurendus vahemikus 1–10x
- 28 mm objektiivi läbimõõt Schott HD klaasist ED-läätsedega
- Valgustatud sihtimismärk VET-RAR 2 sihikul
- FFP esiplaanile sisse põimitud sihtimissihik
- FMC-kattega läätsed
- Nähtava valguse läbilaskvus 93%
- Löögikindlus kuni 1000 G
- Sihtmärgi valgustuse 11-astmeline reguleerimine
- Vastupidav alumiiniumkorpus IP67-standardile vastava tihendiga
- 34 mm läbimõõduga toru, mis ühildub paljude kinnitustega
- Lämmastikuga täidetud sisemus
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Suurendus | 1–10x |
| Objektiivi läbimõõt | 28 mm |
| Optiline kate | Kalapüügi seirekeskus |
| Vaateväli (100 m kauguselt) | 35 kuni 3,5 m |
| Kaugus silmast | 95 mm |
| Pikkus | 278 mm |
| Toru läbimõõt | 34 mm |
| Kliki väärtus | 1/10 000 |
| Vertikaalne reguleerimisvahemik | >30 TUHAT |
| Horisontaalne reguleerimisvahemik | >30 TUHAT |
| Sihtimissihik | VET-RAR 2 FFP mask |
| Punktvalgustuse reguleerimine | 11 taset |
| Toiteallikas | CR2032 patarei |
| Löögikindlus | kuni 1000 g |
| Kaitseklass | IP67 |
| Materjal | Alumiinium 6061 T6 |
| Kaal | 651 g |
| Värv | Must |
Komplekti komponendid:
- Mandri vintpüssi sihik
- Riie
- Objektiivi kate
- Kasutusjuhend




















