Holosun – Avatud Kollimaator 407COMP – 6 MOA Punatäpp – Shake Awake – Must – HE407COMP-RD
Holosuni kollimaatoril 407COMP on suur 6 MOA sihikupunkt. Tänu sihtimispunkti suurusele sobib see ideaalselt dünaamilisteks lähivõteteks. Lisaks säästab integreeritud Shake Awake andur akut, kui sihik jääb relvale kinnitatuks ja on pikemat aega mitteaktiivne.
Sihiku korpus on valmistatud 7075-T6 alumiiniumsulamist, tihendid vastavad IP67 kaitsestandardile. Sihik on varustatud 6 MOA sihikuga, mida kuvab suure jõudlusega LED-emitter. Sihiku asendit objektiivil saab vertikaalselt ja horisontaalselt reguleerida +/- 30 MOA vahemikus 1 MOA sammuga klõpsu kohta.
Sihikut toidab CR1632 patarei, mida saab külgmise aluse kaudu vahetada ilma seda relvast eemaldamata. Tõhus energiahaldussüsteem võimaldab ühe patareiga kuni 50 000 töötundi. Sihiku kinnitus sobib RMR-i jalajäljega ning ühilduvate Optics Ready siinide puhul säilitab see madala profiili. See tähendab, et see töötab kõige paremini väikerelvade ja ühilduvate kabuuridega.
Omadused:
- Avatud kollimaator 407COMP suure sihiku ja RMR-jalajäljega
- Sihtimine 6 MOA täpi põhjal
- Relva sihiku korpus on valmistatud 7075-T6 alumiiniumsulamist
- Lame ülaosa koos objektiivi varjestava pikendusega
- Mitmekihiline lääts
- Suletud konstruktsioon, mis vastab IP67 kaitseklassile
- Aku tööiga kuni 50 000 tundi
- Shake Awake andur säästab automaatselt akut, kui liikumist ei tuvastata
- CR1632 patareid saab vahetada külgmise aluse kaudu ilma kollimaatorit eemaldamata
- Manuaalne 8-astmeline heleduse reguleerimise režiim, sh 4 astet NV-režiimi jaoks
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Sihiku täpi värv | Punane |
| Jalajälg | RMR |
| Sihtmärgid | 6 MOA täppi |
| Vintpüssi sihiku mõõtmed | 28 x 22 mm |
| Heleduse reguleerimine | 8 taset + 4 taset öiseks nägemiseks |
| Vertikaalne reguleerimine | +/- 30 MOA |
| Horisontaalne reguleerimine | +/- 30 MOA |
| Reguleerimine | 1 MOA klõpsu kohta |
| Löögikindlus | kuni 5000 g |
| Töötemperatuuri vahemik | temperatuurivahemikus -30°C kuni 60°C |
| Toiteallikas | CR1632 patarei |
| Aku tööiga | kuni 50 000 tundi |
| Kaitsereiting | IP67 |
| Mõõtmed | 46 x 33 x 33 mm |
| Materjal | 7075-T6 alumiiniumisulam |
| Kaal | 48 g |
| Värv | Must |










