Vector Optics – Binokkel Forester 10×42 – Must – SCBO-02
Binokkel Forester 10×42 must Vector Optics SCBO-02
Forester 10×42 binokkel 10x suurendusega kasutab BaK-4 katuseprismadel põhinevat optilist süsteemi, millel on valguse läbilaskvust parandavad kattega pinnakatted ja mitmekihilise kattega läätsed, mis vähendavad valguse kadu ja sisemisi peegeldusi. Optiline disain sobib vaatlemiseks erinevates valgustingimustes.
Tsentraalne teravustamissüsteem võimaldab pildi kiiret ja täpset reguleerimist ning parema okulaari dioptrikorrektsioon võimaldab individuaalseid seadistusi. Reguleeritavad läätsehoidjad muudavad binoklite kasutamise prillikandjatele lihtsamaks.
Korpus on valmistatud tugevdatud polükarbonaadist, mis tagab mehaanilise vastupidavuse, hoides samal ajal kogu konstruktsiooni kergena. Korpus on suletud, mis kaitseb optilisi elemente niiskuse ja sademete eest. Integreeritud keere võimaldab paigaldada statiivile, mis teeb selle kasutamise pikkade vaatluste ajal lihtsaks.
Omadused:
- Hõbekattega BaK-4 katuseprismadega binokkel
- Kõrge valguse läbilaskvus
- Optika läätsedega neljas rühmas ja kuue elemendi paigutusega
- Keskne teravustamissüsteem
- Parempoolse okulaari dioptrikorrektsioon, et reguleerida fookust vastavalt nägemisdefektile
- Reguleeritavad läätsehoidjad prillidega hõlpsaks kasutamiseks
- Tänu korpuses olevale keermele on võimalik statiivile kinnitada
- IPX6 veekindluse reitinguga, mis kaitseb vihma ja pritsmete eest
- Tugevdatud polükarbonaadist konstruktsioon
- Ergonoomiline korpus külgliistudega
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Suurendus | 10x |
| Objektiivi läbimõõt | 42 mm |
| Optiline struktuur | 4 6 läätsega rühma |
| Prisma tüüp | Katus BaK-4 |
| Läätse kate | Kalapüügi seirekeskus |
| Teravustamissüsteem | Kesk |
| Dioptri korrektsioon | +/-4 |
| Lineaarne vaateväli 1000 m kaugusel | 102 meetrit |
| Nurkvaateväli | 5,8° |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaitseklass | IPX6 |
| Mõõtmed | 147 × 126 × 53 mm |
| Kaal | 604 g |
| Värv | Must |










